Inovace ve vzduchu

Společnost Falmec se vyvinula z malé výrobní společnosti na vedoucí sílu jak na národním, tak i mezinárodním trhu a získala rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a výrobou odsavačů. Špičkový výzkum, flexibilita ve výrobě, vývoj nových technologií a originální tvořivost přinášejí kolekci Falmec se silnou přidanou hodnotou z hlediska inovací a naprosto jedinečnou kombinací designu a nejmodernější technologie dosahující nejvyšší úrovně italské dokonalosti na světě.

Beautiful innovations for your kitchen

Technologie a design
Inovace. Výkon. Úspora energie. Snadnost instalace. Design

Toto jsou klíčové pojmy všech projektů společnosti Falmec. Jedná se o výsledek probíhajícího výzkumu, který považuje estetiku, materiály a technologie za jednu sadu za účelem dosažení perfektní synergie. Produkty společnosti Falmec uspokojí každý smysl: čich, díky účinnosti sání; zrak a hmat, díky rafinovanému designu a kvalitě materiálů; sluch, pro jejich mimořádně tichý výkon.

Vyrobeno v Itálii
Vrobeno v Itálii

Od počátečního designu až po konečný výrobek se veškeré výtvory společnosti Falmec uskutečňují prostřednictvím vícestupňového procesu, který se provádí výhradně na místě v sídle společnosti poblíž Benátek. Naše výrobky nabízejí absolutní záruku kvality v designu, materiálech a konstrukci, v nejlepších italských výrobních tradicích.

Vyberte ocel
Nerezová ocel AISI 304

Falmec vybírá a používá nerezovou ocel AISI 304 se slitinou obsahující 18% chromu a 8% niklu. Hygienická, snadno se čistí, vysoce odolná proti korozi, jak dokazují testy solného postřiku, AISI 304 je zdaleka nejlepším materiálem pro výrobu odsavačů.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

Mc Tree A.s.
Mc TREE a.s.
Zivanicka, 26 - 19700 - Praha 9 - CZECH REP. 
724 147 096