Inovace ve vzduchu

Společnost Falmec se vyvinula z malé výrobní společnosti na vedoucí sílu jak na národním, tak i mezinárodním trhu a získala rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a výrobou odsavačů. Špičkový výzkum, flexibilita ve výrobě, vývoj nových technologií a originální tvořivost přinášejí kolekci Falmec se silnou přidanou hodnotou z hlediska inovací a naprosto jedinečnou kombinací designu a nejmodernější technologie dosahující nejvyšší úrovně italské dokonalosti na světě.

Beautiful innovations for your kitchen

Technologie a design
Inovace. Výkon. Úspora energie. Snadnost instalace. Design

Toto jsou klíčové pojmy všech projektů společnosti Falmec. Jedná se o výsledek probíhajícího výzkumu, který považuje estetiku, materiály a technologie za jednu sadu za účelem dosažení perfektní synergie. Produkty společnosti Falmec uspokojí každý smysl: čich, díky účinnosti sání; zrak a hmat, díky rafinovanému designu a kvalitě materiálů; sluch, pro jejich mimořádně tichý výkon.

Vyrobeno v Itálii
Vrobeno v Itálii

Od počátečního designu až po konečný výrobek se veškeré výtvory společnosti Falmec uskutečňují prostřednictvím vícestupňového procesu, který se provádí výhradně na místě v sídle společnosti poblíž Benátek. Naše výrobky nabízejí absolutní záruku kvality v designu, materiálech a konstrukci, v nejlepších italských výrobních tradicích.

Vyberte ocel
Nerezová ocel AISI 304

Falmec vybírá a používá nerezovou ocel AISI 304 se slitinou obsahující 18% chromu a 8% niklu. Hygienická, snadno se čistí, vysoce odolná proti korozi, jak dokazují testy solného postřiku, AISI 304 je zdaleka nejlepším materiálem pro výrobu odsavačů.

Mc Tree A.s.
Mc TREE a.s.
Zivanicka, 26 - 19700 - Praha 9 - CZECH REP. 
724 147 096